Myśliwskie Smaki - Pisz 2009

Organizatorzy

Lokalna Organizacja Turystyczna Mazury Południowe Starostwo Powiatowe w Piszu Gmina Pisz Nadleśnictwo Drygały Leśny Kompleks Promocyjny Lasy Mazurskie Polski Związek Łowiecki Piski Dom Kultury

Patronat Medialny

TVP Olsztyn Brać Łowiecka Absolutnie wszystko o Mazurach Internetowa Baza Noclegowa Przewodnik Turystyczny Piski Tygodnik Polskie Radio Olsztyn Lasy Polskie PISZANIN Mazurski Portal Turystyczny

Patronat

Patronat nad imprezą objął

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Sponsorzy

PKO Bank Polski Auto Idea - Autoryzowany Dealer Jeep Hyundai Subaru Piwo Żubr Bank BPH

Gwiazda Imprezy

Zespół BABSZTYL

Mapka dojazdowa

Mapka dojazdowa

Kontakt

Lokalna Organizacja Turystyczna
"Mazury Południowe"

Plac Daszyńskiego 16
12-200 Pisz
tel. 0 87 425 09 47
e-mail: biuro@lotmp.pl

Lista laureatów

Konkurs Nalewek

Lista zwycięzców:

  1. Aleksandra Kubrak (Nalewka z pigwy)
  2. Danuta Filipkowska (Chrząszczówka)
  3. Maria Sprudin (Słodka Zemsta Diany)
    Czartoryski Andrzej (nalewka z jarzębiny)

Konkurs Strzelecki

Lista zwycięzców:

  1. Grzegorz Karwowski (107 pkt.)
  2. Przemysław Bazydło (103 pkt.)
  3. Łukasz Wolski (102 pkt.)

Konkurs Kulinarny

Lista zwycięzców:

  1. Mirosław Gworek (Sandacz)
  2. Urszula Szmigiel (Zupa rybna)
    Paweł Sztrom (Potrawka z kaczki)

Trofea myśliwskie - kategoria: wieńce jeleni

Lista zwycięzców:

  1. Samolej Janusz – „TROP” Bemowo Piskie
  2. Mieczysław Kaczmarczyk – „Jeleń” Warszawa
  3. Zbigniew Maciuk – „Puszcza” Pisz

Trofea myśliwskie - kategoria: parostki rogaczy

Lista zwycięzców:

  1. Łukasz Serafin – KŁ „Puszcza” Pisz
  2. Radosław Fuchs – Nadleśnictwo Drygały
  3. Zbigniew Maciuk - KŁ „Puszcza”

Trofea myśliwskie - kategoria: oręż dzika

Lista zwycięzców:

  1. Anatol Kobrzyński – KŁ „Puszcza” Pisz
  2. Paweł Sztrom – KŁ „Zielony Krąg” Warszawa
  3. Wojciech Tyszkiewicz – Nadleśnictwo Drygały

Serdecznie Gratulujemy!